• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

АСПРОВАЛТА

VILA LEONA (57)

Вила Леона се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има еден дуплекс апартман, едно двокреветно и едно трокреветно студио. Секјое студио е комплетно опремено со кујна , тоалет , балкон ,  климата е вклучена во цената. Wi – fi  бесплатно.

Попуст  10 %  за целосни уплати до 01/02/2023

ЗА ПРВИТЕ ДВЕ СМЕНИ И ПОСЛЕДНИТЕ ДВЕ СМЕНИ НЕМА  ПОПУСТ

ТЕРМИН

НОЌИ

Леона          1/2 студио

Леона           1/3 студио

Леона 

1 /3+1/3

дуплекс

14.05

7 *

79€

89€

4х79€

21.05

7 *

89€

99€

4х89€

28.05

7 *

99€

119€

4х99€

04.06

7*

119€

139€

4х119€

11.06

7*

129€

149€

4х129€

18.06

7

280€

310€

470€

25.06

7

300€

330€

520€

   02.07

7

340€

370€

550€

09.07

7

360€

390€

550€

16.07

7

360€

390€

550€

23.07

7

360€

390€

550€

30.07

7

360€

390€

550€

06.08

7

360€

390€

550€

13.08

7

360€

390€

550€

20.08

7

340€

370€

550€

27.08

7 *

139€

159€

4х139€

03.09

7 *

129€

149€

4х129€

  10.09

7 *

109€

119€

4х109€

  17.09

7 *

89€

99€

4х89€

 

НАПОМЕНИ

-Цените означени со звездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз

-Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи

-За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето  лице се сместува бесплатно , доплаќа само превоз доколку користи.Во дуплекс апп кај пакет аранжман плаќаат 4 лица.

 

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

45 € за возрасни – повратна карта

35 € за возрасни или деца – карта во еден правец

35 € за деца до 12 години – повратна карта;

Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште