VILA ALEX LUX ( 24 )

Вилата Алекс Лукс е ново изградена вила 2022 год, се наоѓа во Полихроно, на 30м одалеченост од плажа и во својот капацитет нуди едноспални апартмани за 4 лица или за 6 лица.

Апартманите се целосно опремени со кујнски прибор за готвење, маса и столчиња на тераса за седење и ТВ. Апартманите за 6 лица се лоцирани сите на приземје, а апартманите за 4 лица се на прв или втор спрат. 

Клима и wi-fi се вклучени во цената.  Вилата располага со паркинг за определен број на коли и расположливост. 


-Четворокреветните апартмани се состојат од 2 простории (спална соба со дупло легло + дневен престој каде е и кујната со софа на отварање за 2 лица) и се лоцирани на прв или втор спрат 

-Апартманите за 5+1 лица се состојат од 2 простории (спална соба со дупло легло и креветчиња на спрат + дневен престој каде е и кујната со софа на отварање за 2 лица) и сите се лоцирани на приземје

 

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава. 
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

 

Првите два и последните два термина се промо цени, и не подложат на попуст за рана резервација

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 100% УПЛАТА ДО 10.01.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

 

Датуми Апартман со 1 спална соба за 5 лица Апартман со 1 спална соба за 6 лица 
19.05.2024 - 26.05.2024 179 € 209 €
26.05.2024 - 02.06.2024 209 € 249 €
02.06.2024 - 09.06.2024 369€
399€
09.06.2024 - 16.06.2024 449€
499€
16.06.2024 - 23.06.2024 509€
549€
23.06.2024 - 30.06.2024 599€
649€
30.06.2024 - 07.07.2024 679€
739€
07.07.2024 - 14.07.2024 679€
739€
14.07.2024 - 21.07.2024 699€
759€
21.07.2024 - 28.07.2024 749€
789€
28.07.2024 - 04.08.2024 769€
809€
04.08.2024 - 11.08.2024 769€
809€
11.08.2024 - 18.08.2024 759€
799€
18.08.2024 - 25.08.2024 589€
649€
25.08.2024 - 01.09.2024 539€
589€
01.09.2024 - 08.09.2024 439€
479€
08.09.2024 - 15.09.2024 369€
409€
15.09.2024 - 22.09.2024 239 € 279 €
22.09.2024 - 29.09.2024 209 € 239 €

Информации за превозот накнадно!

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

  • Агенцијата го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во  во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70%  , или промена на цената на горивото
  • За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин (овој попуст не е важечки за промо термините)
  • Попустите не може да се комбинираат,
  • Во студио е дозволено сместување на лица согласнопредвидениот капацитет (број на кревети)
  • Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
  • Препорачуваме патничко осигурување 150 ден.

ЛОКАЦИЈА

Координати: 40.017528, 23.528434