• Бул. Ослободување
 • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA GUZELIS (5)

 НЕИ ПОРИ претставува едно од најурбанизираните места, со долга и широка песочна плажа, паркови, ресторани, кафетерии, луна парк,…Тоа е една од најбараните дестинации.

ВИЛА ГУЗЕЛИС  Се наоѓа во новиот дел на Неи Пори, на околу 50 – 60 м. од плажа има :

1/4 студио (два дупли кревети) и  5 дуплекс апартмани кои се погодни за две фамилии со две спални соби а заедничка кујна и купатило, ТВ, WI – FI, клима уред (доплата по 5 € на ден по соба) и комфорни тераси – некои, со поглед према море.

НЕИ ПОРИ

 Г У З Е Л И С

Студија

Апп – Дуплекси

ПЕРИОД

Ноќ 1/3 1/4 1/2+1/2 1/2+1/3

1/3+1/3

02.06-09.06

7 85 90 125 130

135

09.06-16.06

7 120 130 170 180

190

16.06-23.06

7 170 180 230 240

250

23.06-30.07

7 220 230 320 330

340

30.06-07.07

7 240 250 340 350

360

07.07-14.07

7 260 270 360 370

380

14.07-21.07

7 270 280 380 390

400

21.07-28.07

7 280 290 420 430

440

28.07-04.08

7 280 290 420 430

440

04.08-11.08

7 280 290 420 430

440

11.08-18.08

7 280 290 420 430

440

18.08-25.08

7 260 270 370 380

390

25.08-01.09

7 220 230 310 320

330

01.09-08.09

7 180 190 260 270

280

08.09-15.09

7 150 160 240 250

260

15.09-22.09

7 110 120 150 160

170

22.09-29.09

7 75 80 125 130 135

Цените се изразени во евра за наем на студио и апартман за 7 ноќевања.Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (плаќање во агенција).

Автобуски превоз: 05:00 ч, Прилеп – Неи Пори

Враќање: 13:00 ч. по локално време Неи Пори – Прилеп.

Цена за превоз: 1950 ден. повратен билет. За деца до 14 год 1250 ден.

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување – без франшиза 

За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти. Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 14:00 ч по локално време.

Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 62 ден.).     


Останати услови :

 • Патниците се должни  1 ден пред поаѓање да се информираат во агенција во врска со патувањето.
 • Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 10-15 минути пред поаѓањето.
 • Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира превозното средство
 • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти
 • Поради густиот сообраќај во текот на летната сезона можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.
 • Деца до 2 години бесплатно, без седиште
 • Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.
 • Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.
 • При сместувањето, ако гостите забележат некој недостаток, или дел од инвентарот да е оштетен, должни се да ги известат сопствениците на објектот,или лицето кое ги сместува, за да не дојде до плаќање на веќе оштетен инвентар.
 • Агенцијата организатор не може да ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.
 • Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на самата агенција.
 • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.

VILA GJUZELIS
Neoi Poroi 600 63 Post Code, Greece

Координати: 39.975691, 22.655075