VILA DIMITRA (24)

Вила Димитра се наоѓа на 500метри од плажа, веднаш до училиштето во Калитеа и на 2мин пешачење до центарот на Калитеа. Во нејзина близина има продавници за храна, фурна, ресторани, игри за деца. Можност за паркирање има на самата улица пред вилата или на 40м одалеченост од вилата каде има бесплатен паркинг. Сезона 2024 климата е со доплата на лице место од 5 еур на ден. 

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава. 
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

(напомена: првите три и последните три термина се промо цени и не подложат на попуст)

 

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 100% УПЛАТА ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

 

Датуми Triple suteren Triple Quadruple Studio 5pax
19.05.2024 - 26.05.2024 89 € 99 € 109 € 139 €
26.05.2024 - 02.06.2024 119 € 129 € 139 € 169 €
02.06.2024 - 09.06.2024 169 € 189 € 199 € 229 €
09.06.2024 - 16.06.2024 239€
259€
289€
319€
16.06.2024 - 23.06.2024 279€
299€
309€
339€
23.06.2024 - 30.06.2024 329€
349€
369€
380 €
30.06.2024 - 07.07.2024 399€
409€
439€
436 €
07.07.2024 - 14.07.2024 409€
419€
479€
499€
14.07.2024 - 21.07.2024 399 € 408 € 455 € 473 €
21.07.2024 - 28.07.2024 445 € 455 € 492 € 529 €
28.07.2024 - 04.08.2024 455 € 464 € 501 € 538 €
04.08.2024 - 11.08.2024 455 € 464 € 501 € 538 €
11.08.2024 - 18.08.2024 479€
489€
529€
569€
18.08.2024 - 25.08.2024 349€
359€
369€
409€
25.08.2024 - 01.09.2024 299€
309€
329€
343 €
01.09.2024 - 08.09.2024 199€
209€
219€
349€
08.09.2024 - 15.09.2024 149 € 159 € 169 € 209 €
15.09.2024 - 22.09.2024 109 € 119 € 129 € 179 €
22.09.2024 - 29.09.2024 79 € 89 € 99 € 129 €

ЛОКАЦИЈА