• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILLA VELISSARIOS (24)

Вила Велирасиос се наоѓа во Врахос на помалку од 50 метри оддалеченост од плажа. Вилата е изолирана од бука, опкружена е со зеленило,и преполн двор со цвеќиња и дрва. Велисариос е една од постарите сместувачки капацитети во Врахос.Користењето на клима уредот не е вклучено во цената и изнесува 5 евра на ден ( се плаќа на лице место ).

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

Првите три и последните два термина се промо цени, и не следува попуст за рана резервација

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 15.05.2022

 

 

Опис на сместување

Собите се двокреветни со две единечни легла плус едно легло на расклопување (фотелја), поволно само за дете до 12год. Не е дозволено сместување на повеќе од 3 лица. Собите имаат мини кујна, опремена со основни елементи за готвење и јадење, ТВ, сопствен тоалет со туш, и балкон, интернет.

Опис на програма

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

Скопје (Дрводекор) – 50€ по лице 

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице

Кочани – Трансфер до Велес -65€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -50€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

Битола (спортска сала)-50€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€

Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице

Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице

 

Цени по соба
Датуми1/2+1
25.05.2022 - 01.06.2022 79 €
01.06.2022 - 08.06.2022 129 €
08.06.2022 - 15.06.2022 169 €
15.06.2022 - 22.06.2022 189€
170 €
22.06.2022 - 29.06.2022 209€
188 €
29.06.2022 - 06.07.2022 249€
224 €
06.07.2022 - 13.07.2022 279€
251 €
13.07.2022 - 20.07.2022 339€
305 €
20.07.2022 - 27.07.2022 379€
341 €
27.07.2022 - 03.08.2022 379€
341 €
03.08.2022 - 10.08.2022 379€
341 €
10.08.2022 - 17.08.2022 379€
341 €
17.08.2022 - 24.08.2022 359€
323 €
24.08.2022 - 31.08.2022 339€
305 €
31.08.2022 - 07.09.2022 259€
233 €
07.09.2022 - 14.09.2022 199€
179 €
14.09.2022 - 21.09.2022 149 €
21.09.2022 - 28.09.2022 109 €
Превоз

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

Скопје (Дрводекор) – 50€ по лице 

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице

Кочани – Трансфер до Велес -65€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -50€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

Битола (спортска сала)-50€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€

Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице

Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице