HOTEL RIVIERA (110)

Хотел Ривиера се наоѓа во населба Голем на 6км од Драч -Албанија
Хотелот е на 50м од плажа .Располага со 1/2,1/3,1/4 соби .Секоја соба е опремена со клима(вклучена во цената ТВ,тоалет,фрижидер и wi-fi ).
Исхраната е во ресторан  на хотел Ривиера.

Хотел Ривиера има  сопствена плажа (лежалките вклучени во цената)

                   

Деца до 5 г –гратис
деца  од 5-14 год плаќа 50% од цената
Во цената е вклучено
-7 полу пансиони (појадок  и вечера)на самопослужување
-автобуски превоз  наведената релација
-лежалки на плажа
-туристичка такса
Во цената не е вклучено
-Со сопствен превоз цената се намалува за 15 евра
Во цената не е опфатено патничко осигурување(не е задолжително)
Во цената не е опфатена станична услуга -Скопје 50 денари

Напомена :
*за уплата на два последователни термини (еден по друг) одобруваме 10% попуст на вториот  термин
Влегување во собите во 14 часот
напуштање на собите во 9 часот
Превоз од Скопје ,Тетово ,Гостивар,Кичево , Охрид  и Струга

Термини
Јуни:05.06-12.06 /12.06-19.06   /   19.06-26.06  /26.06- 03.07
Јули: 03.07-10.07  /10.07-17.07  /17.07-24.07  /24.07-31.07
Август:31.07-07.08  /07.08-14.08  /14.08-21.08  /21.08-28.08
Септември: 28.08-04.09  /  04.09-11.09  /11.09-18.09