• Бул. Ослободување
 • Лок. 8, 6250 Кичево

ВИЛА ВЛАДИМИР

Вилата “ Владимир “ се наоѓа во центарот на Саранда во непосредна близина на шеталиштето , на само 50 м. оддалеченост од градската плажа во Саранда. Располага со 1/3 и 1/4 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.

ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 1/3 СТУДИО 1/4 АПП
05.06 – 12.06.2021 99€ 109€ 199€
12.06 – 19.06.2021 109€ 119€ 229€
19.06 – 26.06.2021 129€ 139€ 269€
26.06 – 03.07.2021 159€ 169€ 279€
03.07 – 10.07.2021 199€ 209€ 345€
10.07 – 17.07.2021 249€ 259€ 365€
17.07 – 24.07.2021 249€ 259€ 365€
24.07 – 31.07.2021 249€ 259€ 365€
31.07 – 07.08.2021 249€ 259€ 399€
07.08 – 14.08.2021 249€ 259€ 399€
14.08 – 21.08.2021 249€ 259€ 399€
21.08 – 28.08.2021 239€ 249€ 379€
28.08 – 04.09.2021 219€ 229€ 365€
04.09 – 11.09.2021 169€ 179€ 299€
11.09 – 18.09.2021 159€ 169€ 279€
18.09 – 25.09.2021 139€ 149€ 259€
25.09 – 01.10.2021 99€ 109€ 229€

 

 • Цените се дадени за наем на студио за 7 ноќи / 8 дена
 • Користење на климата е вклучено во цената
 • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите
 • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
 • Превозот не е вклучен во цената, дополнително се плаќа:
 • 50 € за возарсни
 • 40 € за деца од 2 – 10 год.
 • 0 – 2 год. бесплатно
 • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
 • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.