Вилата е лоцирана во мирниот дел на Сутоморе под магистралата, на 4-5 мин. пешачење од автобуската страница во Сутоморе, на 6-7 минути пешачење до најблиската плажа (градската плажа),  и 10 мин. пешачење до центарот на Сутоморе. Во близина на вилата има 2 супермаркети. Вилата е нова градба и располага со 1/2, 1/3 и 1/4 студија. Сите соби се комплетно опремени со мини кујна, сопствен тоалет, TV, Wi-Fi интернет конекција, клима (вклучена во цената). Собите се на втор кат и една на приземје.  

Вилата располага со сопствен паркинг за гостите за 12 возила.

Во вилата има можност да се нарача и храна на барање по желба на гостите.

АДРЕСА: КОСОВСКА 12
КООРДИНАТИ:  42.14238557750445, 19.042259769712487

ЦЕНОВНИК ЦРНА ГОРА ЛЕТО 2022 - ВИЛА ЛАНА - СУТО МОРЕ

Термин

22.06 - 29.06

29.06 - 06.07

06.07 13.07

13.07 - 20.07

20.07 - 27.07

27.07 - 03.08

03.08 - 10.08

10.08 - 17.08

17.08 - 24.08

24.08 - 31.08

31.08 - 07.09

Ноќевања

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

Студио 1/2

199€

199€

229€

239€

259€

259€

259€

259€

239€

219€

209€

Студио 1/3

269€

269€

299€

309€

329€

329€

329€

329€

309€

289€

279€

Студио 1/4

319€

319€

349€

359€

379€

379€

379€

379€

359€

339€

329€

 

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА