Хотел Пини (21)

Хотел Пини 3* – , е лоциран во Саранда на сама плажа на 2 мин. од шеталиштето и центарот на градот . Располага со 24 соби двокреветни и трокревтни , комплетно опремени со сопствено купатило, клима, мини фризжидер, балкон, ТВ и каблоска, WI- FI.

ТЕРМИН 7BB
02.06 – 09.06.2024 239€
09.06 – 16.06.2024 249€
16.06 – 23.06.2024 259€
23.06 – 30.06.2024 259€
30.06 – 07.07.2024 279€
07.07 – 14.07.2024 299€
14.07 – 21.07.2024 309€
21.07 – 28.07.2024 309€
28.07 – 04.08.2024 309€
04.08 – 11.08.2024 309€
11.08 – 18.08.2024 309€
18.08 – 25.08.2024 299€
25.08 – 01.09.2024 289€
01.09 – 08.09.2024 279€
08.09 – 15.09.2024 259€
15.09 – 22.09.2024 249€

 

  • Цените се дадени по лице за 7 ноќевања со појадоk.
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Влегување во собите во 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • Деца од 0 – 4.99 години – БЕСПЛАТНО, деца од 5 – 12 год. – 50% од цената.

Доплата за превоз:

60€ – повратен билет за возрасни

45 € за деца од 2 – 12 години

0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )