• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA GERAKINA (57)

Вила Геракина се наоѓа на 150 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни, трокреветни, четворокреветни  студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата е вклучено во цената. Wi – fi – бесплатно .


Попуст  10 %  за целосни уплати до 01/02/2023

ЗА ПРВИТЕ ДВЕ СМЕНИ И ПОСЛЕДНИТЕ ДВЕ СМЕНИ НЕМА  ПОПУСТ


 

ТЕРМИН

НОЌИ

Геракина         1/2 студио

Геракина          1/3 студио

Геракина

1 / 4

студио

14.05

7 *

59€

69€

79€

21.05

7 *

69€

79€

89€

28.05

7 *

79€

89€

109€

04.06

7*

89€

99€

119€

11.06

7*

129€

139€

149€

18.06

7

240€

260€

300€

25.06

7

280€

300€

320€

   02.07

7

300€

320€

340€

09.07

7

310€

330€

350€

16.07

7

310€

330€

350€

23.07

7

310€

330€

350€

30.07

7

310€

330€

350€

06.08

7

310€

330€

350€

13.08

7

310€

330€

350€

20.08

7

310€

330€

350€

27.08

7 *

129€

139

149€

03.09

7 *

119€

129€

139€

  10.09

7 *

99€

109€

119€

  17.09

7 *

89€

99€

99€

 

НАПОМЕНИ

-Цените означени со звездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз

-Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи

-За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето и четврто лице се сместуваат бесплатно , доплаќаат само превоз доколку користат.

 

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

45 € за возрасни – повратна карта

35 € за возрасни или деца – карта во еден правец

35 € за деца до 12 години – повратна карта;

Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште