ВИЛA КОНСТАДИН, 10/11 ноќи - сопствен превоз (9)

Оваа убава и конфорна вила се наоѓа во мирниот дел од центарот на Нидри. Пред вилата се наоѓа базен со бар кој може слободно да се користи. Локација: 400 метри од градската плажа и 300 метри од центарот на градот. Апп 02 и 03 се сместени на приземје, први и втори спрат и поседуваат два или три стандардни кревети, одвоена кујна(фрижидер, решо со две рингли, прибор и садови според бројот на гостите), купатило со туш када, ТВ, клима и тераса со гарнитура за седење. Апп 04 се наоѓаат на први и втори спрат. Поседуваат две спални соби со по два кревети, две тераси со гарнитура за седење, одвоена кујна (фрижидер, решо со две рингли, прибор и садови според бројот на гостите), купатило со туш када, ТВ, клима која е вклучена во цената.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА БРОЈ НА НОЌЕВАЊА ПО ЛИЦЕ, БЕЗ ПРЕВОЗ

 

Услугамај.29јун.08јун.18јун.28јул.09јул.19јул.30авг.09авг.20авг.30септ.10септ.20септ.30
Број на ноќевања 10 10 10 11 10 11 10 11 10 11 10 10 7
Апп 02 по лице 69 109 169 229 289 339 329 349 329 259 169 109 59
Цена до 28/02 59 99 159 219 269 319 309 329 319 239 159 99 49
Апп 03 по лице 59 89 129 189 229 289 279 299 279 199 129 99 49
Цена до 28/02 49 79 119 179 209 269 259 279 259 179 109 89 39
Апп 04 по лице 59 79 149 209 229 299 279 289 269 199 99 89 49
Цена до 28/02 49 69 139 199 209 279 259 269 249 179 89 79 39
Family club* 1 дете од 2-14 год. 29 39 39 39 39 39 39 39 39 39 39 29 20

 

  • Едно дете од 2-14 години плаќа цена дадена во табелата, во придружба со 2 возрасни лица по цена од АПП 02 и користи сопствен кревет во АПП 03 или заеднички кревет (дете до 6 год) со возрасни лица во АПП 02;
  • климата е вклучена во цената
НАПОМЕНА - Во студијата и апартманите се влегува првиот ден по 14.00 часот а се напуштаат последниот ден до 09.00 часот;
- Додатните односно помошните кревети во Грција се секогаш на расклопување и со помала димензија од стандардните;
- Бројот на лица кои се сместуваат во студијата/апартманите треба да биде соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патувањето;
- Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој.
ПЛАЌАЊЕ И УСЛОВИ Цените се дадени во евра а плаќањето е во денарска противвредност на еврото по курс 61.8 денари