Hotel "Beladzio" (20)

Хотелот се наоѓа на прекрасна локација, опкружен со бујна зелена борова шума и зеленило, на 400 метри од  песочната плажа  на Фурка, на еден  полуостровот Касандра, Халкидики. Хотело со 3+ звезди – е најдобриот избор за вашиот идеален семеен одмор, кој комбинира релаксација и мир, а воедно и многу можности за активен одмор, за вашето семејство или вашите пријатели. Стилот и атмосферата во хотелот Белаџо создаваат чувство на удобност и спокојство, бегајќи од секојдневието и гужвата. Хотелот е добро познат на нашиот пазар, кој во минатото се викаше Авра, и е надалеку познат по својата богата програма на СЕ ВКЛУЧЕНО.

 

Фамилијарна понуда Попусти за рана уплата : -10% до 28/02/2023
Hotel Bellagio 3* Furka ALL INCLUSIVE   Јуни Јули Август Септември
27 03 10 17 24 01 08 15 22 29 05 12 19 26 02 09 16
Број на ноќевања 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7
2 возрасни All Inclusive 389350 449404 599 639 699 729 779 839 839 839 839 839 839 799 699 449 389
2 возрасни+1 дете (2-12 год) 389350 449404 599 639 699 729 779 839 839 839 839 839 839 799 699 439 389
2 ворасни+2 деца (2-12год) 589530 649584 799 839 899 929 979 1.039 1.039 1.039 1.039 1.039 1.039 999 899 649 589
3 возрасни 467420 539485 719 767 839 875 935 998 998 998 998 998 998 959 839 539 467
3 возрасни + 1 дете (2-12 год) 627564 699629 879 927 999 1.035 1.095 1.158 1.158 1.158 1.158 1.158 1.158 1.119 999 699 627
Цените се дадени по СОБА на 7 ноќи СЕ ВКЛУЧЕНО во Еур за уплата исклучиво во МКД по курс 62 ден/Еур.
Хотелот располага со 1/3 соби + додатен лежај за второ дете, или спие во кревет со родител.
1-во дете 2-12 години ГРАТИС. 2-ро дете 2-12 години (спрема ценовник)
Автобуски превоз 40 Еур возрасни Битола, Прилеп. Aвтобуски превоз 45 еур по лице возрасни:Скопје, Велес, Кавадарци .
Деца од 2 до 11,99 год: Попуст 10 Евра од редовната цена.
Термините обележани со црвено се промо и не подлежат на попуст. Попустите не може да се комбинирааат.
Програмата се вклучено се состои од 3 оброци со вклучени пијалоци, користење на базен, како и сите содржини на хотелот.
 Важат Општите услови за патување на СКТМ.

ЛОКАЦИЈА