VILA Kiknos - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија. Сите студија се опремени со кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима уред (се доплаќа на лице место)

 

-10% попуст за резервации до 29.02.2024 

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вила Кикнос се наоѓа на околу 100 метри од градската плажа и на околу 400 метри од центарот на градот.