VILA Kastro - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вилата има голем двор со базен, лежалки и чадори (бесплатно користење за гостите на вилата), бар покрај базенот, скара и сопствен паркинг. Располагаме со студија кои се наоѓаат на ниско и на високо приземје, наменети за сместување на 3 или 4 лица, ориентирани кон предниот или задниот дел од дворот. Сите студија располагаат со кујна, бања/тоалет, крпи, WiFi интернет, ТВ и клима (се доплаќа на лице место 8 евра на ден).


-10% попуст за резервации до 29.02.2024


- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вилата се наоѓа во Скала Потамија и е оддалечена 600 метри од една од најубавите плажи на Тасос, Golden beach.

40.713344847148655, 24.750728542327877