VILA SISI - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вилата располага со студија за 2 или 3 лица. Сите студија имаат ТВ, WC, WiFi како и комплетно опремена кујна и клима уред чие користење се доплаќа на лице место. Вилата има туш во дворот.

- PM-поглед море

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Вила Сиси се наоѓа на 150 метри од морето, над фудбалскиот стадион и 300 метри од градската плажа. Во непосредна близина се наоѓаат добро опремен супермаркет и таверна.

40.09277935574145, 23.78967928465575