VILA SULTANA - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Располага со двокреветни и трокреветни студија, како и четворокреветни и петкреветни апартмани, сместени на приземје, на прв, втор или трет кат. Секоја сместувачка единица има опремена кујна, бања/тоалет, ТВ, WiFi интернет и клима уред (употребата е вклучена во цената на аранжманот). Сите студија и апартмани имаат тераса или простор за седење со гарнитура, а повеќето имаат поглед на море. Поради својата исклучително добра позиција, вилата Султана се препорачува за сите категории туристи.

- PM- Поглед море

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Локација: Вила Султана се наоѓа во првиот ред, на само 50 метри од градската плажа.

40.09201294223873, 23.78911744232787