VILA Herih - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија, сместени на приземје, прв или втор спрат, а сите имаат директен или страничен поглед кон морето. Во секое студио има можност да се додаде дополнителен кревет. Секое студио е опремено со кујна, бања/тоалет, крпи, тераса, WiFi интернет, ТВ, клима (се доплаќа на лице место 6 евра на ден) и сеф (со доплата на лице место 1 евро на ден). Во приземјето на вилата има супермаркет.

10% попуст за резервации до 29.02.2024


- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Вилата е оддалечена само 20 метри од една од најубавите плажи на Тасос, Golden beach.

40.719573843930775, 24.755431815344245