VILA VILAR - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вилата располага со двокреветни и трокреветни апартмани, опремени со кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима вклучена во цената. Сите сместувачки капацитети се реновирани (ентериерот, мебелот и кујните)

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Локација: Вилата се наоѓа во центарот на градот од долната страна на автопатот, на околу 90м од морето и шеталиштето.

39.98817045556504, 23.615544871163944