• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Вила Бабас (19)

Вила Бабас се наоѓа на одлична локација, одлачена на околу 100 м од плажата, со 2 одделни спални (во собите има 1 дупли кревет и 1 единечен кревет), мини кујна и тераса, клима уред (вклучен во цена), еден тоалет, Wi-Fi интернет пристап. 

 

Наем на студио/апартман

Цени за цела соба за 7 ноќевања без превоз

Термин

05.06

12.06

19.06

26.06

03.07

10.07

17.07

24.07

31.07

1/6 дуплекс

199 €

279 €

309 €

359 €

399 €

449 €

449 €

449€

449 €

 

Термин

07.08

14.08

21.08

28.08

04.09

11.09

18.09

25.09

1/6 дуплекс

449 €

419 €

389 €

349 €

299 €

229 €

169 €

119 €

 

Во цената е вклучено:
- наем на студио/апартман за 7 ноќи
- преку дозволениот капацитет дозволено е сместување на едно дете до 6 години во кревет со возрасен

Доплата за превоз:
- деца до 1,99 години: бесплатно (без седиште)
- деца од 2 до 11,99 години: превоз 30 €
- Лица над 12 години: 45 €

Во цената не е вклучено:
- патничко осигурување
- туристичка такса 0,5 € по соба од ден 

Термини поаѓањe за Грција:
-Скопје       05:00    Олимписки Базен
-Кочани      04:30    пред Судот
-Штип         05:00   Нова Пошта
-Радовиш   05:30    Автобуска
-Струмица  06:00   Автобуска

Напомени:

- Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој.
- Собите се превземаат од 14:00 часот по локално време на денот на доаѓање.
- Собите се напуштаат до 09:00 часот по локално време на денот на заминување. 
- Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да е соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патување. 
- Сопственикот нема да дозволи сместување на ненајавени лица.
- Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација, до соодветно место за запирање на автобусот според локалните сообраќајни услови.
- Организаторот не гарантира превоз до самиот објект на сместување.
- Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот на сместување.

- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)