Апартман Филипос (63)

Апартман Филипос се наоѓа во елитна населба на комплекс од хотели и вили и е на 50 м од стариот магистрален пат за Полихроно, Ханиоти, Пефкохори. Во негова близина се наоѓа градскиот парк. Располага со 62 м квадратни, со две 1/2 соби,  плус едно легло во дневниот престој, со комплетно опремена кујна (шпорет, фрижидер и сервис за јадење), тоалет, балкон, интернет и LCD-TV.


ПЕРИОД 1/2+1/2
01/05-31/05 45 €
01/06-30/06 60 €
01/07-31/07 80 €
01/08-31/08 90 €
01/09-20/09 65 €
21/09-30/09 45 €
Услови за патување
  • Цените се изразени во ЕУР за уплата во денарска противвредност (1 Еур = 62,00 мкд)
  • Цените се дадени за наем од ден
  • Минимум престој од 7 ноќи
  • Во собите e дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет т.е. бројот на кревети
  • При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување уплатената аконтација не се враќа
  • Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, студијата се напуштаат во 09:00 часот, а се добиваат после 14:00 часот по локално време
  • Хигиената во собата си ја одржувате сами за време на престојот
  • Цена само за автобуски повратен билет 45 еур, а за деца од 02-12 години 35 еур
  • Задолжително патничко осигурување