VILA Eva - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вилата располага со четирикреветни и петкреветни дуплекс апартмани сместени на прв кат. Секоја сместувачка единица има две посебни спални соби, опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место).


-20% попуст за уплата во целост до 29.02.2024
-10% попуст за резервации до 29.02.2024 со 40 % уплатена аконтација


- DPL- дуплекс апартман со две спални соби и посебна кујна

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вила Ева е оддалечена околу 150 метри од градската плажа и околу 300 метри од центарот на градот.

40.667737236594796, 23.691272032540795