VILA Xara - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Во нашата понуда имаме двокреветни студија, двокреветни студија со дополнителен кревет, како и четирикреветни апартмани. Секоја сместувачка единица има опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима уред (со доплата од 5 € на ден).

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вилата се наоѓа на околу 150 метри од плажата.