• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ВИЛА МИА (57)

 

Вила Миа  се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има триплекс апартман,  три спални соби  1/3 + 1/3 +1/4  ,  комплетно опремено со кујна во кујната има тросед  , тоалет , тераси од сите соби  , тв, интернет и климата е вклучена во цената.

 

НАПОМЕНА :

- Цените означени со * се дадени по лице за 6 или 7 ноќи  со вклучен превоз ,  во трипелкс апп плаќаат минимун 6 лица , останатите доплаќаат   35 евра.

- Цените без звездичка означуваат наем на триплекс апп    за 9  ноќи без превоз

- Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден - се плаќа во агенцијата  

 

 

 

-ПРЕВОЗ - 35 € повратен билет за возрасни                                     

                -  25 €  за деца од 2-12 год

                -  дете до 2 год. бесплатно без седиште