VILA Elektra - 10 nokjevanja (17)

Опис: Располага со двокреветни и трокреветни студија како и пространи дуплекс апартмани. Дуплекс апартманите и повеќето студија се наоѓаат на први спрат, освен две во полусутерен (овие студија се обележани во ценовникот со ознака SP). Сите сместувачки капацитети се опремени со кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место). Студијата во сутерен се опремени исто како и студијата на првиот кат, освен што наместо тераса тие користат дел од дворот-градината.

 

20% попуст за уплата во целост до 31.12.2023
10% попуст за резервации до 31.12.2023 со 40% уплатена аконтација

 


- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вила Електра се наоѓа на одлична локација, во мирен дел на Неа Врасна и на 90 метри оддалеченост од плажата.