VILA Plaza Royal - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вилата е добро опремена и модерна. Сместувачките капацитети во нашата понуда се двокреветни и трокреветни студија кои се наоѓаат на приземје и четирикреветни мезонети кои се наоѓаат на првиот кат од вилата. Сите имаат опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место)

 

-10% попуст за резервации до 29.02.2024


- MEZ- сместувачка единица која се состои од купатило, една или две спални соби со означен број на кревети, дневен престој во кој се наоѓа кујната и еден или два помошни лежаи (софа на развлекување). Второто ниво е поврзано со скали и најчесто има понизок, кос плафон.

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Plaza Royal е новоизградена вила (за сезоната 2022), која се наоѓа на околу 150 метри од центарот на градот. Во нејзина околина се наоѓаат голем број ресторани, таверни, кафулиња и барови, а од плажата е оддалечена околу 200 метри.