GREGORY-10 ноќи/сопствен превоз (17,53)

Опис: Сите сместувачки капацитети се наоѓаат на високо приземје и на кат, а се наменети за сместување од три до пет лица. Секое студио/апартман има опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (вклучена во цената на аранжманот). Постелнината и крпите (една крпа по лице) се составен дел на секоја сместувачка единица и се менуваат еднаш за време на престојот на гостите. Објектот располага со сопствен паркинг.

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Вила Gregory се наоѓа во центарот на Пефкохори, на само 30 метри од најблиската плажа.

39.99014070921708, 23.612845984655745