VILA Korali - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вила Корали е реновирана за сезоната 2023. Располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија. Тие се наоѓаат на втор кат, а некои од нив имаат поглед на море. Едно од студијата има сопствена тераса, но нема директен пристап до неа. Секое студио има опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место)

 

-10% попуст за резервации до 29.02.2024 


- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Оддалечена е 30 метри од плажата и исто толку од центарот на Ставрос-одлична локација