VILA Sofia - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Располага со двокреветни, трокреветни студија на прв кат, како и двокреветни соби кои имаат заедничка кујна и исто така се наоѓаат на првиот кат. Студијата располагаат со кујна, бања/тоалет, крпи, тераса, WiFi интернет, ТВ, клима (се доплаќа на лице место 7е на ден).

Собите (ZK) имаат фрижидер, бања/тоалет, крпи, тераса, WiFi интернет, ТВ, клима (со доплата на лице место 7е на ден) и заедничка кујна, затоа се препорачуваат за семејства.

 

-20% попуст за уплата во целост до 29.02.2024
-10% попуст за резервации до 29.02.2024 со 40 % уплатена аконтација


- ZK-заедничка кујна

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вилата Sofia се наоѓа на 50 метри од плажата и исто толку од шеталиштето.