VILA Jorgos & Janis - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вилата е изградена во 2023 година и нашите гости ќе бидат првите кои ќе престојуваат во неа за сезоната 2024. Вилата располага со студија, апартмани и дуплекс апартмани, наменети за сместување од две до шест лица, сместени на високо приземје и прв спрат. Сместувачките единици се модерно опремени и имаат кујна, WIFI, ТВ, бања, тераса и клима (вклучена во цената).


-20% попуст за уплата во целост до 29.02.2024

-10% попуст за резервации до 29.02.2024 со 40% уплатена аконтација


- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Се наоѓа на оддалеченост од 550 метри од плажа и околу 400 метри од центарот на градот.