VILA Suzie - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Располага со двокреветни и трокреветни студија, кое се наоѓаат на втор кат. Секое студио има кујна, бања/тоалет, крпи, тераса, WiFi интернет, ТВ, клима (се доплаќа на лице место 5 евра на ден). Најблискиот маркет е на 100 метри од вилата. Вилата располага со базен со лежалки.

 

- 10% попуст за резервации до 29.02.2024 


- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вилата се наоѓа на околу 150 метри од една од најубавите плажи на Тасос, Golden beach.