VILA Vera Lili - 10 ноќи (17,53)

Опис: Вилата располага со базен со лежалки и шанк во предниот дел на дворот и лежалки во дворот позади вилата. Располага со трокреветни и четворокреветни апартмани на приземје или на прв спрат. Секој од нив располага со кујна, бања/тоалет, крпи, фен, тераса, WiFi интернет, ТВ и клима (со доплата од 8 € од ден) и сеф (со доплата на лице место од 2 евра од ден). Постелнината и крпите се менуваат на петтиот ден од престојот. Вилата нема сопствен паркинг, бесплатно паркирање е возможно во непосредна близина на вилата.


-10% попуст за резервации до 29.02.2024

 

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Вилата се наоѓа на 450 метри од центарот на Лименас и 500 метри од плажата Agios Vasilis.

40.775825130530315, 24.70176072883606