VILA Sorokos - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Во нашата понуда располагаме со двокреветни и трокреветни студија, како и четворокреветни мезонети. Секоја сместувачка единица има опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима уред (се доплаќа на лице место)

 

-10% попуст за резервации до 29.02.2024

- MEZ- сместувачка единица која се состои од купатило, една или две спални соби со означен број на кревети, дневен престој во кој се наоѓа кујната и еден или два помошни лежаи (софа на развлекување). Второто ниво е поврзано со скали и најчесто има понизок, кос плафон.

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вила Sorokos е новоизградена вила за сезоната 2023. Се наоѓа на околу 150 метри од градската плажа и на околу 400 метри од центарот на градот.