VILA Lampsi - 10 ноќевања со сопствен превоз (17,53)

Опис: Објектот има базен и лежалки околу базенот. Располагаме со трокреветни и четворокреветни апартмани сместени на прв спрат. Сите апартмани имаат поглед на базен, имаат комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса, WiFi, клима (се доплаќа на лице место: 7 € на ден) .

 

20% попуст за уплата во целост до 31.12.2023
10% попуст за резервации до 31.12.2023 со 40 % уплатена аконтација


- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вилата се наоѓа во централниот дел на Нидри, на 200 метри од плажата.