STELIOS HOUSE - 10 nokji / sopstven prevoz (53)

15% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 02.04.2023 ЗА СМЕНИТЕ ОД 02.06-22.06.2023

 

Куќата се наоѓа на околу 250 м од плажата, во непосредна близина на црквата. Во понуда се комфорни студија и апартмани со комплетно опремени кујни со електричен шпорет и голем фрижидер со замрзнувач. Во сите апартмани има трпезариска маса со столици, а на пространите тераси има гарнитура за седење. На улицата пред објектот е можно паркирање. Користењето на клима уредот, бежичен интернет и пешкирите се вклучени во цената.

 
 

 
УСЛОВИ

Туристичка такса од 0,5 еур по сместувачка единица на ден се плаќа на лице место.

Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден.

ЛОКАЦИЈА