• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Lusso Mare 4* (61)

Регуларна понуда од Lusso Mare 4*

 

 

Hotel LUSSO MARE 4*  

Тип на Соба

01.04 - 09.06 18.09 - 30.10

10.06 - 09.07

10.07 - 24.08

25.08 - 17.09

Цена по соба на ден

Ноќевање со Појадок

Economy Room

1 ADL

39

70

104

96

1 ADL + 1 CHD (2-11,99)

61

94

122

113

2 ADL

61

94

122

113

Double Standart Room

1 ADL

48

73

113

106

1 ADL + 1 CHD (2-11,99)

74

98

133

124

2 ADL

74

98

133

124

One bedroom apartment

1 ADL + 1 CHD (2-11,99)

98

109

157

146

2 ADL

98

109

157

146

2 ADL + 1 CHD (2-11,99)

98

109

157

146

3ADL

122

136

197

183

Доплати:

 

 

 

 

Вечера - 5€ по лице на ден

Доплата за поглед на море за соба 10€ по соба на ден

Доплата за поглед на море за апартмани 15€ по апартман на ден

Туристичка такса вклучена во цената!

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР = 61.80 МКД