• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Вила Атина Студиос (23)

Вила Атина Студиос е лоцирана во Скала Потамија на 70 м. од самата плажа Голден бич. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студија (француски лежај и класичен лежај или софа), , опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi - Fi и сопствена тераса. Координати 40º 43' 53.16" N 24º 45' 33.11" E

Попуст за резервации до 23 Март 2022- 15%

Попуст за резервации до 30 Април 2022- 10%

 

Vila ATHINA - Golden Beach

                     
термин Број на ноќи 1/2  студио - стандардна соба 1/3 студио - стандарна соба                       
    мин. 2 лица мин. 3 лица                      
27.05.2022 7*
вклучен превоз
            89 €           69 €                      
03.06.2022 7*
вклучен превоз
            99 €           79 €                      
10.06.2022 7*
вклучен превоз
           139 €           99 €                      
17.06.2022 7*
вклучен превоз
           169 €          139 €                      
24.06.2022 7*
вклучен превоз
           199 €          149 €                      
01.07.2022 7
  
           199 €          149 €                      
08.07.2022 7
  
           239 €          159 €                      
15.07.2022 7
  
           269 €          179 €                      
22.07.2022 7
  
           289 €          189 €                      
29.07.2022 7
  
           299 €          199 €                      
05.08.2022 7
  
           299 €          199 €                      
12.08.2022 7
  
           299 €          199 €                      
19.08.2022 7
  
           289 €          189 €                      
26.08.2022 7*
вклучен превоз
           239 €          169 €                      
02.09.2022 7*
вклучен превоз
           199 €          159 €                      
09.09.2022 7*
вклучен превоз
           159 €          139 €                      
16.09.2022 7*
вклучен превоз
           129 €            89 €                      
23.09.2022 7*
вклучен превоз
            89 €            69 €                      
*цените се дадени по лице за 7 ноќевања                        
Дополнителни информации                        
* Дете 0-5.99г со 2 возрасни лица во соба - бесплатно без помошен кревет                    
*Дете 6-10г со 2 возрасни лица во соба - 10% попуст                       
* клима - 5 евра по соба на ден (опционално) - се плаќа на лице место                    
* изнајмување на сеф - 3 евра по соба на ден (опционално) - се плаќа на лице место                  
* задолжителна туристичка такса (се плаќа во објектот) 0,5 евра по соба на ден                  
* задолжителна доплата за "handling fee" на локалната агенција (се плаќа во агенција) - 10 евра по лице / 5 евра за деца до 12 години        
* во собите има опремена мини кујна                        
* доплата за автобуски превоз на релација Скопје - Тасос - Скопје - 60 евра за возрасни ( 40 евра за деца 2-12 години, 0-2 години БЕСПЛАТНО (не користи седиште))    
* Задолжителна доплата за траект - 20 евра за возрасен / 15 евра за дете 2-12 години (важи за пакетите со * кои се со превоз и за оние кои користат организиран превоз)  
*** потребен е минимум од 20 лица за реализација на автобускиот превоз (во случај на помал број на пријавени лица превозот ќе биде со минибус и  зголемување на цената за 10 евра)
* за уплата на 2 споени термини се одобрува 10% попуст на вториот термин (попуст не се комбинира со "Early booking" попусти)          
* смените наведени со * се за пакет аранжман со вклучен превоз