VILA KOSTANTIN 1 (20,24)

Вила Костантин 2 се наоѓа во централниот дел на Полихроно, во мирна област со многу зеленило. Одалечена од плажа на само 5мин пешачење или 150м, или на 300м од центарот на Полихорно. 

Вилата располага со 4 едноспални апартмани од кои два се наоѓаат на високо приземје и два на прв спрат, сите со поглед на двор и зеленило. 

Сите апартмани имаат една спална соба со две единечни легла, сопствен тоалет со туш када, и посебна просторија со еден спален кревет и голема кујна во истиот простор. Сите апартмани имаат сопствена тераса, опремени кујни со садови за готвење и прибор за јадење, ТВ, wi-fi (за брзината на интернетот не гарантираме) клима која се доплаќа во Јули и Август 5еур на ден на лице место. 

Максимум капацитет на сместување 4 возрасни лица + 1 дете до 6год. 

 

Цените се изразени за НАЕМ на апартман за 7 ноќевања

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62мкд. 

Напомена: првите два термини и последните два се промо цени и на нив не следува попуст. 

 

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 100% УПЛАТА ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

 

 

 

Датуми Апартман со 1 спална соба
16.05.2024 - 23.05.2024 149 €
23.05.2024 - 30.05.2024 209 €
30.05.2024 - 06.06.2024 259€
06.06.2024 - 13.06.2024 329€
13.06.2024 - 20.06.2024 409€
20.06.2024 - 27.06.2024 449€
27.06.2024 - 04.07.2024 509€
04.07.2024 - 11.07.2024 519€
11.07.2024 - 18.07.2024 539€
18.07.2024 - 25.07.2024 559€
25.07.2024 - 01.08.2024 579€
01.08.2024 - 08.08.2024 579€
08.08.2024 - 15.08.2024 549€
15.08.2024 - 22.08.2024 469€
22.08.2024 - 29.08.2024 369€
29.08.2024 - 05.09.2024 329€
05.09.2024 - 12.09.2024 259€
12.09.2024 - 19.09.2024 229 €
19.09.2024 - 26.09.2024 199 €

Информации за превозот накнадно!

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

  • *Loyalty card – попуст 7% и не се комбинира со попустот за рана резервација и промо цените
  • *За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин(овој попуст не е важечки за промо термините)
    * попустите не може да се комбинираат,
  • *Во студио е дозволено сместување на лица согласнопредвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до неполни 6 години во легло со родител
  • *Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
  • *Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

 Локација:

40.017873740789064, 23.53033798409373