VILA CHRISSULA - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Сместувачките единици од нашата понуда се наоѓаат на прв кат. Наменети се за сместување на две или три лица и сите имаат опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима. Сите тераси имаат директен или бочен поглед на море.

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вилата се наоѓа на одлична локација, оддалечена на околу 30м од плажа и околу 100м од централниот плоштад во Сарти.

40.09556853430591, 23.97916855581969