VILA VERGINA (24)

Вила Вергина се наоѓа на 50м оддалеченост од плажа, во мирниот дел на Ханиоти во близина на бич барот Молос ( 200 метри). До најблиската плажа води мала патека која е веднаш до вилата. За лицата кои патуваат со сопствен превоз: внатрешен паркинг нема, се паркира на самата улица. Вилата располага со двокреветни и трокреветни соби на кат, четворокреветни студија на кат, четворокреветни мазонети на приземје и апартмани за 4 лица лоцирани на прв кат.Сите соби и студија се опремени со мини кујни со прибор за готвење и јадење, сопствен тоалет, ТВ, балкон и wi-fi ( почнувајќи од 01.06.2023). Користењето на клима уредот е вклучено во цената.

 

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62мкд

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ НА НАЕМ НА СТУДИО/АПП ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Првите три и последните два термина се промо цени и на нив не следува попуст. 

 

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПАРАВЕНИ ДО 31.12.2024, И 100% УПЛАТЕНИ ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, И 100% УПЛАТЕНИ ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, И 100% УПЛАТЕНИ ДО 10.05.2024

Датуми Double Triple Triple mezonet Quadruple mezonet 1 bedroom app 2 bedroom app
16.05.2024 - 23.05.2024 79 € 109 € 99 € 129 € 149 € 229 €
23.05.2024 - 30.05.2024 119 € 139 € 129 € 149 € 189 € 269 €
30.05.2024 - 06.06.2024 209 € 239 € 229 € 269 € 309 € 369 €
06.06.2024 - 13.06.2024 279€
299€
289€
329€
409€
499€
13.06.2024 - 20.06.2024 339€
359€
325 € 352 € 449€
539€
20.06.2024 - 27.06.2024 334 € 379€
343 € 399€
483 € 609€
27.06.2024 - 04.07.2024 389€
409€
371 € 429€
549€
709€
04.07.2024 - 11.07.2024 439€
469€
459€
489€
569€
749€
11.07.2024 - 18.07.2024 469€
499€
489€
519€
589€
809€
18.07.2024 - 25.07.2024 489€
519€
509€
539€
619€
799 €
25.07.2024 - 01.08.2024 519€
549€
539€
569€
649€
889€
01.08.2024 - 08.08.2024 519€
549€
539€
569€
649€
827 €
08.08.2024 - 15.08.2024 519€
549€
539€
569€
649€
889€
15.08.2024 - 22.08.2024 519€
549€
539€
569€
649€
889€
22.08.2024 - 29.08.2024 429€
459€
439€
479€
499€
739€
29.08.2024 - 05.09.2024 339€
359€
325 € 369€
389€
619€
05.09.2024 - 12.09.2024 278 € 319€
309€
329€
429€
529 €
12.09.2024 - 19.09.2024 199 € 219 € 209 € 239 € 269 € 409 €
19.09.2024 - 26.09.2024 149 € 169 € 159 € 179 € 219 € 289 €
Информации за превозот накнадно!

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

  • За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин(овој попуст не е важечки за промо термините)
  • попустите не може да се комбинираат,
  • Во студио е дозволено сместување на лица согласнопредвидениот капацитет (број на кревети)
  • Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
  • Препорачуваме патничко осигурување 150 ден. по лице

Локација

40.00050563175952, 23.57967433863542