VILA NIKAS - 10 ноќевања (17,53)

Опис: Нашата понуда вклучува двокреветни и трокреветни студија на приземје и прв спрат, како и четирикреветни и петкреветни дуплекс апартмани кои се наоѓаат на приземје. Поради конфигурацијата на теренот има две нивоа на приземје! Сместувачките единици се поскромно опремени и имаат кујна, бања/тоалет, крпи, тераса, ТВ, WiFi интернет, клима (се доплаќа на лице место, од 7 € на ден) и сеф (вклучен во цената).

20% попуст за уплата во целост до 31.12.2023
10% попуст за резервации до 31.12.2023 со 40 % уплатена аконтација

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Вила Никас се наоѓа на одлична локација во близина на центарот на Парга и на околу 250 метри од градската плажа
39.28594756027636, 20.398683116950185