VILA Filipos - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Сместувачките единици во Вила Филипос се наоѓаат на високо приземје и на прв кат. Вилата располага со студија и со дуплекс апартмани. Во студијата има по еден брачен кревет по грчки стандарди и еден или два единечни кревети, а дуплекс апартманите имаат два брачни кревети по грчки стандарди и еден или два единечни кревети. Во некои студија има кревети на развлекување кои бесплатно може да ги користи дете до 5 години. Сите имаат кујна, бања/тоалет, балкон опремен со гарнитура за седење со поглед на базен или градина, ТВ, WiFi интернет и клима ( се доплаќа на лице место).

Постелнината се менува на петтиот ден од престојот. Вилата располага со базен со посебен простор за деца, лежалки и чадори, простран двор, летниковец.

 

-20% попуст за уплата во целост до 29.02.2024
-10% попуст за резервации до 29.02.2024 со 40 % уплатена аконтација 

- DPL- дуплекс апартман со две спални соби и посебна кујна

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вилата се наоѓа на самиот влез во Ставрос, на околу 600 метри од плажата и на околу 500 метри од центарот на градот.

40.66589378281795, 23.692094028836063