VILA KOSTAS (19)

Вила Koстас - Неа Потидеа 2024

Вилата се наоѓа веднаш до песочната плажа на прв ред во Неа Потидеа и се со директен поглед на море. Располага со дуплекси со 2 одделни спални,плус кујна и тераса,клима уред (вклучен во цена), Wi-Fi.


5% Попуст за уплати до 20.02.2024 !


Наем на студио/апартман

Цени за цела соба за 7 ноќевања без превоз

ТермиН

26.05

02.06

09.06

16.06

23.06

30.06

07.07

14.07

21.07

28.07

1/6 дуплекс

208 €

229 €

271 €

429 €

459 €

480 €

513 €

587 €

660 €

660 €

Термин

04.08

11.08

18.08

25.08

01.09

08.09

15.09

22.09

1/6 дуплекс

660 €

587 €

534 €

418  €

377 €

314 €

261 €

208 €

 Во цената е вклучено:
- наем на дуплекс за 7 ноќи
- преку дозволениот капацитет дозволено е сместување на едно дете до 6 години во кревет со возрасен

Доплата за превоз:
- деца до 1,99 години: бесплатно (без седиште)
- деца од 2 до 11,99 години: превоз  30 €
- Лица над 12 години: 45 €

Во цената не е вклучено:
- патничко осигурување
- туристичка такса 1,5 € по соба од ден 

Напомени:

- Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој.
- Собите се превземаат од 14:00 часот по локално време на денот на доаѓање.
- Собите се напуштаат до 09:00 часот по локално време на денот на заминување. 
- Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да е соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патување. 
- Сопственикот нема да дозволи сместување на ненајавени лица.
- Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација, до соодветно место за запирање на автобусот според локалните сообраќајни услови.
- Организаторот не гарантира превоз до самиот објект на сместување.
- Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот на сместување.

- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)