ALEKSANDRA HOUSE sopstven prevoz (53)

ALEKSANDRA – Оддалечена околу 70 m од плажа, a од Аспровалта околу 300 m. Изградена пред неколку години, се издвојува по својата локација, комфорни и убаво уредени студија и апартмани, со двор и туш. Во понуда се трокреветни и четворокреветни студија како и петткреветни и седмокреветни апартмани. Сите сместувачки единици имаат опремени кујни со ел. шпорет, фрижидер, тераси со гарнитури за седење, клима уред, со доплата на лице место, купатило, бежичен интернет, за чија брзина агенцијата не може да гарантира. Паркирањето е дозволено пред куќата.

 

Тип на сместување:

1/3 studio– во една просторија брачен кревет, чајна кујна и еден единечен кревет.
1/4 studio- во една просторија чајна кујна со два брачни кревети.
1/5 apartman–во една просторија чајна кујна, брачен и еден единечен кревет, а во друга еден брачен кревет.
1/7 апартман – во една просторија кујна, дупли и единечен кревет, во друга просторија два дупли кревета

 

GPS KOORDINATI: 40°42’40.7″N 23°42’09.6″E