VILA BELLA VISTA - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вилата располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија, сместени на прв, втор, трет или четврти кат. Повеќето од студијата имаат убав поглед од висина кон морето. Сите студија имаат опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, Wi-Fi и клима која се доплаќа на лице место.

- PM- поглед море

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Локација: Вилата се наоѓа на 200 метри од најубавата градска плажа во Неос Мармарас позната по своите природни сенки, а од центарот на градот 250 метри.