Aparthotel Anna Star - 10 nokji/sopstven prevoz (17,53)

Опис: Anna Star се состои од повеќе згради. Располага со двокреветни, трокреветни и трокреветни студија со дополнителен кревет, како и четирикреветен дуплекс апартман. Студијата се наоѓаат во централната и воедно најголемата зграда, распоредени на приземје и на високо приземје. Апартманот дуплекс се наоѓа на прв спрат во анекс зграда (во посебна зграда спроти улицата). Гостите кои престојуваат во дуплекс апартманот ги користат комплетните капацитети на апарт-хотелот. Anna Star има голем базен, лежалки, чадори и бар покрај базенот, сопствен паркинг и простран, убаво уреден двор со многу зеленило. Секоја сместувачка единица има опремена кујна, бања/тоалет, крпи, тераса, WiFi интернет, ТВ и клима уред, чие користење е вклучено во цената на аранжманот. Користењето на лежалките околу базенот е вклучено во цената, а лежалките и чадорите на плажата се користат со пијалок. Чистењето на сместувачките единици и промената на крпи и постелнина е на петтиот ден од престојот.

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Апартхотелот Anna Star се наоѓа на идеална локација на брегот на морето на песочната плажа и на околу 100 метри од центарот на Потос.

40.60882216324764, 24.608431815344247