VILA Tasos II (new) - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вила Тасос 2 е изградена во 2015 година. Во нашата понуда имаме двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија. Секое студио е пространо и има опремена кујна, бања, тераса, ТВ и клима уред (се доплаќа на лице место).

 

-20% попуст за уплата во целост до 29.02.2024
-10% попуст за резервации до 29.02.2024 со 40 % уплатена аконтација

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Се наоѓа во новиот дел на Ставрос, на околу 500 метри од центарот на градот и 400 метри од плажата.

40.66739862993792, 23.688010728836062