VILA Panos - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Нашата понуда вклучува двокреветни, трокреветни апартмани, како и апартмани наменети за сместување на четиричлено семејство, со два кревета во спалната соба и кревет на развлекување во дневната соба. Сместени се на прв спрат и сите апартмани имаат поглед кон морето. Во непосредна близина има јавен, бесплатен паркинг. Сите апартмани имаат опремена кујна, бања/тоалет, крпи, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима и во спалната и во кујната (вклучено во цената). Чистење на сместувачките единици, промена на крпи и постелнина е на петтиот ден од престојот.

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вила Панос се наоѓа во центарот на Лименас, во близина на старото пристаниште и археолошкиот музеј, оддалечена од градската плажа околу 100 метри.

40.780293892194564, 24.71162564047544