VILA Hariklia - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Сите сместувачки капацитети се наоѓаат на првиот кат и се наменети за сместување од две до четири лица. Секое студио располага со опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место)


-10% попуст за резервации до 29.02.2024 

 

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вилата се наоѓа во непосредна близина на новата црква. Од плажата е оддалечена околу 150 метри, а од центарот на градот околу 300 метри.

40.66765055035177, 23.69082705767212