• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

SUNRISE 4* (35)

 

Локација : 300 м од жичарницата 
Лоциран на само неколку минути од првата станица на ски лифтот, комплекот претставува комбинација од архитектура препознатлива за регионот, модерен комфорт и одлична услуга Во склоп на хотелот има ски гардеробер, конференциска сала, ресторан, сеф, лоби бар, паркинг.
СПА Центар - внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, релакс соба, масажи и третмани.

www.hotelsunrisebansko.com

 

 

Во цената е вклучено :

појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет


Дополнителни услови : 

Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно

Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

Возрасен на дополнително легло  – 30% попуст

За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица

Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден