VILA Venus Palace - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Студијата во вила Venus Palace се наоѓаат на високо приземје и на прв спрат. Вилата располага со рецепција со голем простор и гарнитура за седење која им е достапна на гостите секој ден. Сите студија располагаат со еден брачен кревет по грчки стандард и еден стандарден кревет или три стандардни кревети, чајна кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место). Постелнината се менува на петтиот ден од престојот. Вилата располага со базен со посебен простор за деца, лежалки и чадори.

 

-20% попуст за уплата во целост до 29.02.2024
-10% попуст за резервации до 29.02.2024 со 40 % уплатена аконтација

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вилата се наоѓа во новиот дел на Ставрос, на околу 320 метри од плажата и околу 470 метри од центарот на градот.